Bedava sohbet odaları

Özlem sohbet odaları sayısız ve çeşitli odalar bulunmaktır bu odalardan bir kaçını sizlere sıralamak istiyoruz odaların kuruluş nedeni.


#Özlem : tüm dillerde türkçe ve diğer dillerde sohbet edilmesi için hazırlan global bir odadır.


#Avrupa : Gurbetcilerin yoğun olarak katıldığı bir oda olup aynı zamanda radyo odası olarak kullanılmaktadır.


#Sohbet : Global oda olup sitemize ilk girişte karşınıza çıkacak sayısız kullanıcının anlık mesajlaştığı bir odadır.


#Oyun : Soru botun olduğu bu oda botun belirli bir süre içinde ip ucu verek sorduğu soruya sizlerden cevap almaktadır ve bu cevap sonrası sizlere puan vermektedir.


#islam : islami dini konular hakkında sohbet edildiği ve diğer dinler hakkında merak etiklerinizi sorabileceginiz çok renkli dini bir odadır.


#Siir : kendinize ait veya yazarlara ait şiirleri güzel sözleri paylaşabileceğiniz bir oda olup aynı zamanda sohbet edebileceğiniz bir oda özeliği bulunmaktadır.


#Türkiye : Türkiye odası türkiye gönülüleri türkiye sevdalılarının bulunduğu bir odadır bu oda bol muhabet bol seviyeli ortam bulunmaktadır.


#Mizah : Eğlence odası bol eğlence bol mizahın olduğu bir oda güldüre bileceğinize inaniyorsaınız zaman kaybetmeden mizah odasına katılın.


#Oxm : Oyun botuna benzer özelikleri bulunan oxm odasında bot raskele kelime üretiyor siz bu kelimeyi coğaltıyorsunuz ip ucu anahtar vermekte her bildiğiniz soruya bonus puan vermektedir.


#ElitSohbet : Elit bay bayanların bulunduğu bu oda çok kültürlü çok renkli bireylerin yoğun seviyeli bir şekilde chat sohbet yaptığı bir odadır.


#islamisoru : islam dini ve diğer dinler hakkında oyun odası dini sorular soran bir bot bulunmakta ve bu botun sorduğu sorulara cevap verenlere puan vermektedir aynı zamanda islam dini ve diğer dinler hakkında bilgi edinebilirdiniz.


#Siyaset : Güncel haberler siyaset politika hakkında bir tartışma platformu küfür ve hakaret argosuz genel siyaset hakkında özgürce görüş bildirebileceğiniz bir odadır.


#Help : Resmi bir yardım kanalıdır bu oda nick kanal hakkında yardım alabilirsiniz ve merak ettiğiniz her şeyi yönetcilerimize online sorabilirsiniz online yardım kanalı help odasında şikayetlerde bulunabilirsiniz.


#Ops : Sadece görevli op sop founderlerin bulunduğu bir odadır bu odaya sadece görevli yöneticler girmekte ve bu oda bilgi alış verişi atılan banlar yasaklan nickler hakkında bilgi sağlanmakdır.


#Dj : Bu odaya sadece radyoda yayın alan djlerimiz yayın almak ve istekleri görmek isteklere yer vermek için girdiği bir odadır sizlerde dj olarak dj odasına katılabilirsiniz.